İTHAL ORKİDE FİDESİ 5 adet. Tıklayınız

Hakkımızda

Bitkim.com; bir Viyolle İnternet Hizmetleri A.Ş markasıdır.

Bitkim.com; Türkiye’de çalışmakta olduğu 40+ farklı serada üretilen en kaliteli bitkileri özenle seçip soğuk zincir araçları ile tazeliğini koruyarak haftalık olarak tedarik eder ve kendine özgü paketleme çözümleri ile en taze/sağlıklı şekilde Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerine ulaştırmayı amaçlayan Online Bitki marketidir.

Yüzlerce farklı bitkiyi müşterileri ile buluşturmayı hedefleyen bitkim.com, Türkiye’deki üreticilerin yanı sıra Asya, Amerika, Avrupa kıtları olmak üzere dünyanın 20+ ülkesindeki üreticilerden haftalık olarak getirdiği bitkileri de en taze şekilde Türkiye’deki tesislerinde hazırlar ve müşterilerine ulaştırır.

Bitkim.com 13.000 m2’ lik sıcaklık, nem ve aydınlatma otomasyonlu serasında bitkilerinizi 50+ uzman çalışanı, konusunda uzman paketleme ve kalite kontrol ekibi ile hazırlar, sizin için en sağlıklı ve taze ürünü seçerek ulaştırır.

 

 

 

En iyi kaliteyi nasıl sağlıyoruz?

Depo sıcaklık kontrolü

Ürünler, üreticilerden çıktıktan sonra sıcaklık kontrollü depoda toplanır ve dağıtılmak üzere bir araya getirilir. Bitkilerimizin tutulduğu depoda ful otomasyonlu sıcaklık, nem, aydınlatma ve gölgeleme altyapısı mevcuttur. Bunun yanı sıra %100 otomasyonlu sulama ve fertilasyon sistemi bulunmaktadır.

Araç sıcaklık kontrolü ve takibi

Ürünler üreticiden depoya ve depodan müşteriye lojistiği esnasında sıcaklık kontrollü araçlar ile taşınır. Araç içerisinde bulunan Datalogger lar ile sevkiyatın sıcaklığı sürekli kayıt altında tutulur.

Paketleme

Ürünler müşteriye taşıma esnasında yaşanabilecek problemleri önlemek amacı ile özel geliştirilmiş kolilerde özel sabitleme yöntemi ile sevk edilir. Kolilerde bitkiler kilitlenerek kargo esnasında olası devrilme, düşme ve diğer kalite problemlerinin önüne geçilir.

Kalite kontrol

Ürünler üreticilerden toplandıktan sonra Ziraat Mühendisleri tarafından %100 kalite kontrolden geçirilir. Web sitemizde bulunan ürün görselleri kendi tesisimizdeki stüdyomuzda çekilir, gönderilen ürün kontrolleri, ürün için hazırlanmış kalite kontrol formları ile gerçekleştirilir.

Ömür testi 

Bitkim.com yılda 1 kez, müşterilerine gönderdiği ürünleri kontrollü ortamda ömür testine tabi tutar. Bu testte kapalı karanlık ortamda oda şartları simüle edilerek ürünlerin dayanıklılıkları test edilir ve üreticiler ile sonuçları paylaşılır.

Bizim için Kalite, sadece sağlıklı bir bitki demek değildir. Müşterilerimizin beklentilerini anlamak ve onlara her zaman en iyi hizmeti sağlayabilmek için yılda 1 kez tedarikçi ve müşteri memnuniyeti anketi gerçekleştirmekteyiz. 

Bunun haricinde müşterilerimizin fikirleri ve web sitemizin geliştirilmesi için bir fikriniz var ise bizimle paylaşmak için lütfen tıklayınız.

Bitkim.com geniş tedarik zinciri ağı ile her zaman en kaliteli ürünü sizin için bulur ve bitkinizi size en taze şekilde ulaştırır.

 

Kataloglarımız

EN BAŞA DÖN
Promo box

Bu ürün satın alındı!

Product name

info info