İTHAL ORKİDE FİDESİ 5 adet. Tıklayınız

Gizlilik Sözleşmesi

Bitkim.com (Viyolle İnternet Hizmetleri A.Ş) gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir. Bitkim.com’u ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Bitkim.com’a aittir.

Müşteri tarafından sitede yayınlanmasına izin verilen tüm yazı, resim, video gibi içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Bitkim.com üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgileri talep etmesi durumunda bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için Bitkim.com tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak gerçekleştirilmektedir, Bitkim.com ilgili güvenlik standartlarına her daim uyum sağlamaktadır.

Kayıtlı bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Bitkim.com ve iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve çeşitli uygulamalar için süresiz olarak kayda alınabilir, Bitkim.com ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir. İade durumunda müşterinin ürünler için fatura ibraz etmesi zorunludur.

Sipariş ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi Bitkim.com’dan yapılacak her alışveriş sırasında görülebilecek ve geçerli olacaktır.

Bitkim.com belirli dönemlerde müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine e-posta ve diğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir, bu mesajları almak istemiyorsanız email içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak e-posta listesinden çıkabilirsiniz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Ünvan: Viyolle İnternet Hizmetleri A.Ş.

Adres: Fatih Mah. Kırlangıç Sok. No:4/A 77720, Tavşanlı, Altınova-Yalova/ Türkiye

İletişim: 0549 124 85 46

E-Posta: info@bitkim.com

 

Kataloglarımız

EN BAŞA DÖN
Promo box

Bu ürün satın alındı!

Product name

info info