Yatak Odası Bitki Önerileri

Tarafından: RESUL BAGSHYYEV
Uykunun insanın yaşam kalitesini olumlu etkilediğini gösteren çok sayıda bilimsel çalışmalar yapılmış olup. Bununla birlikte halen birçok insan için uykuya dalmak ya da kaliteli bir uyku çekmek çok kolay olmuyor. Uyku kalitesini artırmak için yatak odanızda bazı bitki ve çiçekleri yetiştirmeyi denemenizi öneririz. İşte, uyku kalitesine olumlu katkı sağladığı düşünülen yatak odası bitkileri ve çiçekleri…

Spathiphyllum - Barış Çiçeği

Spathiphyllum diğer isimleriyle Spatifilyum Bitkisi veya Barış (Yelken) Çiçeği Kolombiya ve Venezuela kökenli lokal bir bitkidir. Yeşil yaprakları arasından büyüyen beyaz zarif çiçeklere sahiptir. Dolgun yapraklarının gösterişli formu ve beyaz çiçeklerinin zarif görünümüyle oldukça dekoratif bir bitki olan Barış Çiçeği salon, banyo, yatak odası, oturma odası, mutfak gibi ev ve ofislerinizdeki iç mekanlarda yetiştirilmeye uygundur.
Barış Çiçeği Bitkisinin yorumlarını inceleyin sana özel fırsatlarla Bitkim.com'dan hemen satın al!

ARECA PALM - AREKA PALMİYESİ

Chrysalidocarpus Lutescens, diğer ismiyle Areka Palmiyesi Madagaskar kökenli lokal bir bitkidir. Sık ve gür görünümlü, bir araya geldiğinde tüy formu oluşturan yeşil yapraklardan oluşur. Tropikal görünümü ve göz dolduran yapısıyla oldukça dekoratif olan Areka Palmiyesi’ni yatak odası, salon, oturma odası, mutfak, çalışma odası gibi ev ve ofislerinizdeki iç mekanlarda yetiştirebilirsiniz. Ayrıca Areka Palmiyesi hava temizleme özelliğine sahip olup havada bulunan benzen, karbon monoksit, formaldehit, trikloroetilen, ksilen gibi zararlı maddeleri temizleyerek bulunduğu ortamı daha sağlıklı hale getirir.
Areka Palmiyesi Bitkisinin yorumlarını inceleyin sana özel fırsatlarla Bitkim.com'dan hemen satın al!

ALOE VERA - TIBBİ SARISABIR

Aloe Vera Bitkisi yada Aloe Vera Çiçeği Güney Afrika kökenli lokal bir bitkidir. Birbiri içerisinden büyüyen yeşil, etli yapraklara sahiptir ve oldukça dekoratif görünümdedir. Eşsiz formuyla her mekanı güzelleştiren ve bulunduğu ortamı canlı bir yaşam alanına çeviren Aloe Vera bitkisini banyo, yatak odası, mutfak, salon, oturma odası gibi ev ve ofislerinizdeki iç mekanlarda yetiştirebilirsiniz. Aloe Vera havayı temizleme özelliğine sahip bir bitkidir. Bulunduğu mekanda daha sağlıklı bir atmosfer yaratır.
Aloe Vera Çiçeği Bitkisinin yorumlarını inceleyin sana özel fırsatlarla Bitkim.com'dan hemen satın al!
Yorum Yap
EN BAŞA DÖN
Promo box

Bu ürün satın alındı!

Product name

info info