İTHAL ORKİDE FİDESİ 5 adet. Tıklayınız

Bitki Bakım ve Öneri

Deve Tabanı Çİçeği Bakımı İle İlgili Pratik Bilgiler - Bitkim.com

Deve Tabanı Bakımı İle İlgili Pratik Bilgiler

Tüm zamanların en popüler bitkilerinden biri Monstera Deliciosa Türkiye'de Deve Tabanı olarak bilinmektedir. Aslında Deve Tabanı bir sarmaşık türü bitkidir. Müşterilerimizden en çok Deve Tabanı bitkim boyut olarak çok güzel büyümekte ancak dik bir şekilde uzamıyor ne yapmalıyım?
Salon Bitkileri - Bitkim.com

Salon Bitkileri Önerileri

Yaşam alanlarımızı dekoratif hale getirmek için en çok salon bitkileri tercih edilmektedir! Salon bitkilerinin bu kadar çok tercih edilme nedenleri havayı temizler, iç mekana yeşillik, canlılık ve pozitiflik getirmesidir.
Anneler Günü İçin Çiçek ve Bitkiler! Anneler Günü Hediyesi Ne Alabilirim? - Diye kararsızsan Bitkim.com senin için doğru adres!

Anneler Günü Çiçeği Önerileri

Anneler Günü Hediyesi Ne Alabilirim? - Diye kararsızsan Bitkim.com senin için doğru adres! Popüler Anneler Günü Bitki Çeşitleri: Orkide Çiçeği, Antoryum Çiçeği, Kalanşo Çiçeği, Zamia Bitkisi, Bonsai Bitkisi, Fil Kulaği Bitkisi, Deve Tabanı Çiçeği, Barış Çiçeği, Starliçe Çiçeği

Ofis Çalışma Masası Bitki Önerileri - Bitkim.com'da

Ofis Çalışma Masası Bitki Önerileri

İşinize en iyi şekilde odaklanmanız için ofisinizde, çalışma masanızda fark yaratacak, şık ve bulunduğu ortamın havasını değiştirecek bitkiler (Bonsai Çiçeği, Kalanşo Çiçeği, Paşa Kılıcı Çiçeği, Orkide Çiçeği...) ile küçük dokunuşlar yapmanızı öneririz. 

Yatak Odası Bitki Önerileri - Bitkim.com

Yatak Odası Bitki Önerileri

Uyku kalitesini artırmak için yatak odanızda bazı bitki ve çiçekleri yetiştirmeyi denemenizi öneririz. İşte, uyku kalitesine olumlu katkı sağladığı düşünülen yatak odası bitkileri ve çiçekleri: Aloe Vera Çiçeği, Areka Palmiyesi Bitkisi, Barış Çiçeği

Benzer Blogları Kaçırma!

Bültenimize kaydolun ve sizler için yazdığımız yazılarımızı inceleyerek bitkilerinize daha sağlıklı bakabilirsiniz

EN BAŞA DÖN
Promo box

Bu ürün satın alındı!

Product name

info info